Wczytuję dane...

Zestawy doświadczalne

Fascynujący świat naukowych eksperymentów i doświadczeń odkrywających sekrety elektroniki, fizyki, chemii i przyrody może zainteresować niejednego malucha. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób zachęcić dziecko do spróbowania własnych sił w tego rodzaju metodach poznawania świata, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty znajdującej się w tej kategorii. Dzięki naszej pomocy każdy rodzic może dać swojemu maluchowi w pełni bezpieczny produkt, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o kilkuletnich badaczach, ciekawych podstaw otaczających ich zjawisk. Doświadczenia i eksperymenty dla dzieci od marki Dromader oraz Clementoni to również możliwość zgłębienia ciągu przyczynowo-skutkowego i zrozumienia go, powiększając tym samym swój zasób wiedzy.


Odkrywając sekrety elektroniki, fizyki, chemii i przyrody Państwa dziecko będzie tu postępować według ściśle określonych instrukcji oraz zdobędzie wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa podczas wykornywania danego eksperymentu. Czego można się nauczyć z eksperymentami i doświadczeniami dla dzieci od Clementoni i marki Dromader? W naszym sklepie posiadamy asortyment, który zademonstruje i wyjaśni maluchowi:
- jak zbudować obwód elektryczny,
- do czego można wykorzystać lód i jak reaguje on na różne czynniki,
- jakie inne zastosowanie mają najpopularniejsze składniki używane w każdej kuchni,
- jak działa mikroskop lub teleskop,
- na czym polega umiejętność latania np. dronów i jak można nimi sterować przy pomocy ruchów dłoni.

Różna wielkość zestawów oraz czytelne oznaczenie naszych doświadczeń i eksperymentów dla dzieci z całą pewnością da Państwu możliwość wyboru odpowiedniego produktu. Na każdym etapie realizacji zamówienia nasi klienci mogą również liczyć na pomoc zespołu sklepu internetowego Soleibabe.pl, w tym na profesjonalne doradztwo produktowe. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z konkurencyjnych cen i różnorodnego wyboru pakietów naukowych od Dromader i Clementoni – świat i sekrety elektroniki, fizyki, chemii oraz przyrody mogą być dla dziecka początkiem niesamowitej pasji i szybszego rozwoju intelektualnego!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    U nas nadasz paczkę DPD.

    Już od 12,99 PLN.

    Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.