Wczytuję dane...
Model: 1235 i 1250
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Smily Play


Zestaw Auto Serwis Super Bryka + Garaż

Smily Play

Serwis Super Bryka to garaż, stacja serwisowa, tor i 2 mówiące auta w jednym. Zestawem można bawić się samodzielnie lub dołączyć do niego inne tory i zestawy GoGo Kierowco Smily Play lub klocki Smily Play, tworząc całe miasteczko.


  • Zestaw składa się ze stacji serwisowej, 2 garaży, myjni z podnoszoną platformą.
  • Tor wyścigowy - 26 elementów do złożenia (tworzą ósemkę z mostem).
  • 2 mówiące auta
  • Mówi po polsku, gra melodyjki  i miga światłami
  • W trybie nauki uczy kształtów i kolorów
  • Mata z drogą (wym.51cm x 81cm).


opis produktu

Auto Serwis Super Bryka to zestaw dedykowany już od 18 miesiąca życia. Jednocześnie to doskonała zabawka dla dwulatka, a także dla 3 latka.

Tor z mówiącym autem to świetna zabawka dla dziecka, które lubi samochody. Zestaw składa się z pojazdu, kartonowej maty oraz 26 elementów, które dziecko układa i tworzy trasę dla swojego auta. Pojazd miga światełkami, wydaje dźwięki i mówi po polsku, zachęcając dziecko do zabawy.


Na dachu garażu są 3 przyciski funkcyjne oraz przełącznik funkcji: teksty, melodie, nauka. Migające neony dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Drzwi garażowe otwierają się przez podniesienie do góry (jak prawdziwa brama garażowa). Auto Wyścigówka wypowiada frazy: „gaz do dechy” „skręcaj”, „hamuj”, „jestem szybki”… Zabawie towarzyszą łagodne odgłosy silnika samochodowego, sygnału policyjnego, a także pogodnych melodyjek.... Gotów do zabawy? …..Start!

Pamiętaj, że zawsze możesz bawić się wraz ze swoją małą pociechą! Zabawka pozwala wprowadzić dziecko w świat prawdziwej motoryzacji i wyścigów samochodowych.

Wiek: +18mc

Wymagane baterie:
2 x AA o napięciu 1,5 V (dołączone).

Numer katalogowy: 1235 + 1250

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...