Wczytuję dane...
Model: 6002
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Smily Play


Zakręcony Skoczek Smily Play

Zakręcony Skoczek zachęca do aktywnej zabawy w domu i na podwórku. W zależności od sytuacji zabawi jedno lub kilkoro dzieci. Zestaw można złożyć na dwa sposoby: ćwicząc zwinne skoki przez obracające się ramiona biedronki lub celując dołączonymi obręczami w jeden z obracających się patyczków.

  • Proponuje dwie zabawy: rzut do celu oraz skoki.
  • Obraca się z różną prędkością.
  • Jest stabilny i bezpieczny.
  • Ma wesoły kształt co zachęci do zabawy.
  • Aktywizuje dziecko także na świeżym powietrzu.
  • Gra wesołe melodyjki zachęcające do ruchu.


opis produktu

Po odpowiednim złożeniu elementów uzyskamy 2 długie obrotowe ramiona. W pierwszej zabawie możemy przeskakiwać ponad ramionami w taki sposób, aby ich ruch obrotowy nie został przerwany. Przegrywa ten gracz, który pierwszy wykona skok w sposób nieprawidłowy zatrzymując ramię biedronki. Istnieje możliwość regulowania wysokości oraz prędkości obrotowej ramion przez co poziom trudności staje się większy.

W drugim trybie zabawy mogą uczestniczyć aż 4 osoby. Na grzbiecie biedroneczki umieszczamy 4 kolorowe patyczki i włączamy ją dzięki czemu zacznie się obracać. Zabawa polega na zarzucaniu kolorowych obręczy na jeden z obracających się patyczków. Obręcze i patyczki są do siebie dopasowane kolorystycznie - wygrywa ten zawodnik, który wszystkie swoje obręcze rzuci na patyczek, który odpowiada kolorowi obręczy. Istnieje możliwość zwiększenia poziomu trudności poprzez regulację szybkości obrotowej.

Bawiąc się razem, dzieci będą tworzyły więzi - ucząc się nowych zachowań, pomysłów na zabawę, przeżywając porażki i ciesząc się z wygranej.
Wymiary opakowania:
32,5 x 25 x 11,5 cm

Wiek: +36mc

Wymagane baterie:
3 x AA o napięciu 1,5 V (dołączone).

Numer katalogowy: 6002

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...