Wczytuję dane...

Nauka i Zabawa

Nauka i poznawanie świata u dziecka rozpoczyna się tuż po jego narodzinach. Początkowo jest to zaznajamianie się z najbliższym mu otoczeniem, rozpoznawanie rodziców lub opiekunów i dotykanie przedmiotów znajdujących się tuż obok. Z czasem, rozwój emocjonalny i ruchowy pozwala mu na bardziej wnikliwe poznawanie otaczającego go świata, a służą do tego głównie zabawki.

Rozwój ruchowy, a między innymi zaznajomienie się ze wszystkimi zmysłami, wiąże się z dotykiem, gdyż małe dziecko poznaje przedmioty dotykając je rączkami lub wkładając do buzi.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt 6 miesięcy

Z tej serii, w bogatej ofercie naszego sklepu można znaleźć zabawki edukacyjne dla niemowląt w różnym wieku – od trzech do sześciu miesięcy i dla nieco starszych od sześciu miesięcy do 1 roku.

Spośród zabawek edukacyjnych dla najmłodszych maluchów można wyróżnić mięciutkie, piękne pluszaki z pozytywką, która cichutką przyjemną muzyczką ukołysze dziecko do snu. Przykładem może być miś Śpioszek Smiluś, którego można - według producenta - ustawić w łóżeczku noworodka. Zabawka może służyć również jako lampka nocna, ponieważ po naciśnięciu brzuszka delikatnie się rozświetla.

Innym przykładem, dla nieco starszych pociech – według producenta od 3 miesiąca życia – jest Delfinek Edu-Fun. Po włączeniu któregoś z przycisków, z brzuszka delfina rozlegnie się miła dla ucha muzyczka, a świecące przyciski przykują wzrok malucha.

Zabawki dla dzieci starszych

Dla dzieci w wieku sześciu miesięcy, czyli takich które umieją już dobrze trzymać w rączce jakiś przedmiot, idealna będzie książeczka sensoryczna z gryzakiem bardzo przydatnym dla ząbkującego malucha.

Dla nieco starszych bobasów – w wieku powyżej dwunastu miesięcy - mamy w ofercie drewniane zabawki edukacyjne dla niemowląt – na przykład - szybko rozwijającą motorykę rąk piramidę z drewnianych kółek zwieńczonej główką w kształcie misia, kotka lub żabki, drewniany sorter kształtów czy – dla niemowląt samodzielnie chodzących – drewnianego pieska lub kurę do ciągnięcia za sznurek.

Zabawki drewniane oferowane przez nasz sklep wykonane są z naturalnego drewna i malowane nietoksycznymi farbami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.