Wczytuję dane...

Dla Niemowląt

Zabawki dla niemowląt to asortyment, który jest ogromnym wyzwaniem dla producentów i projektantów. Tworząc je, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko możliwości dziecka w tym wieku, ale również odpowiednią paletę kolorystyczną, jakość wykonania, wielkość elementów, a także potencjał rozwojowy i edukacyjny. Dopiero mając pewność, że wszystkie te wymagania zostały spełnione, można z czystym sumieniem zaoferować produkt rodzicom i ich maluchowi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się budowa oferty zabawek dla niemowląt, dlatego w naszym sklepie internetowym korzystamy wyłącznie z renomowanych, sprawdzonych i rekomendowanych przez konsumentów marek.


Wśród producentów naszych zabawek dla niemowląt znalazły się Hasbro, Dromader, Smoby, Smily, Simba, Adamigo, Artyk, B-kids, Ranok, Madej, Playme, czy też Clementoni. Gwarantujemy zatem, iż jakość wykonania i spasowania elementów, a także bezpieczeństwo zabawy (potwierdzone wieloma certyfikatami) stoją tu na bardzo profesjonalnym i wysokim poziomie. Co więcej, zadbaliśmy tu także o różnorodność naszego asortymentu, dlatego każdy rodzic może zawsze znaleźć w wirtualnej ofercie Soleibabe.pl coś na miarę swoich oczekiwań, wymagań i potrzeb rozwijającego się malucha.

Wśród propozycji, które wydają się szczególnie popularne i poszukiwane przez naszych konsumentów, warto wyróżnić w szczególności:
- pomysłową przeplatankę, która zamieni naukę sznurowania butów w bardzo przyjemną zabawę i wyzwanie dla dziecka,
- drewniane klocki i wiele innych zabawek wykonanych z tego materiału i pokrytych nietoksycznymi farbami naturalnymi,
- zabawki do kąpieli (dzięki nim nawyk higieny będzie kojarzył się Państwa maluchowi również z dobrą zabawą),
- projektory z kołysankami oraz misie do przytulania, które pozwolą niejednej mamie i niejednemu tacie na sprawne ukołysanie dziecka do snu.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.