Wczytuję dane...

Puzzle

Ułożenie obrazka z różnych elementów poprzez odpowiednie dopasowanie ich do siebie może stawiać przed dzieckiem różnego rodzaju wyzwania. Sprostanie im wiąże się jednak z rozwojem umiejętności i daje satysfakcję, dlatego tak wielu maluchów lubi puzzle. W naszym sklepie internetowym dbamy o to, by produkty te były jak najbardziej różnorodne i trafiały w gusta dzieci w różnym wieku. Osiągamy to zarówno poprzez wzornictwo produktów, jak i dzięki ilości i wielkości elementów znajdujących się w zestawie. Korzystając z oryginalnego asortymentu, gwarantujemy również Państwu wysoką jakość wykonania, która jeśli chodzi o puzzle dla najmłodszych, jest szczególnie ważną cechą.


Aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór tego rodzaju wyzwań intelektualnych dla dzieci w różnym wieku, stworzyliśmy ofertę, w której skład wchodzą między innymi:
- klasyczne puzzle, których ułożenie odkrywa przed dziecięcym wzrokiem scenę z udziałem postaci występujących w ulubionej bajce malucha,
- puzzle 3D (forma przestrzenna nadaje tym produktom nie tylko cech z pogranicza modelarstwa, ale również stanowi dodatkową atrakcję i wyzwanie dla dziecka),
- układanki dla dzieci (np. proste i zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie maluchów puzzle drewniane),
- puzzle piankowe (miękkie, elastyczne, dziecko może je zabrać ze sobą również do kąpieli).

Wśród marek, których puzzle znalazły się w ofercie sklepu internetowego Soleibabe.pl, natkną się Państwo między innymi na takich producentów jak Dromader, Clementoni, CzuCzu, Trefl, Alexander, Playme, Adamigo, Egmont, czy Ravensburger. Dla dziecka to doskonałe ćwiczenie koncentracji, pamięci oraz cierpliwości, a dla rodziców możliwość spędzenia wspólnie trochę czasu ze swoją pociechą. Zarówno klasyczne puzzle, jak i puzzle 3D, puzzle drewniane, układanki dla dzieci oraz puzzle piankowe nabędą Państwo z naszą pomocą w najlepszej cenie i z szybką wysyłką – zachęcamy do lektury opisu wybranego produktu, a w razie wątpliwości lub pytań służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem i pomocą w złożeniu zamówienia!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.