Wczytuję dane...
Model: 0704
Kod producenta: 5905375806750
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5905375806750
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Smily Play


szkoła bezpiecznej jazdy smily play

Polecana dla małych miłośników samochodów. Maluch może świetnie bawić się w kierowcę, ponieważ znajdzie tu wszystkie potrzebne do tego elementy. Zabawka aktywizująca na długo zajmie dziecko. Ma wiele funkcyjnych, ruchomych elementów, które urozmaicą czas podczas spaceru, podróży lub w domu. Ma paski mocujące do łóżeczka, wózka…, wiec łatwo przymocować ją w razie potrzeby.  • Duży „kokpit” ze stacyjką, biegami, kierownicą, kierunkowskazami, migaczem, klaksonem i bocznym lusterkiem.
  • Gra melodyjki i wydaje dźwięki, często naśladując prawdziwy samochód
  • Ma inne elementy do zabawy: walec, kształty do przesuwania paluszkami i przyciski dźwiękowe

opis produktu

Zabawka naśladuje prawdziwe auto. Jest tu ruchoma kierownica z działającym klaksonem, a na niej 2 dodatkowe przyciski z dźwiękami i melodyjkami. Aby włączyć zabawkę, należy przekręcić kluczyk w stacyjce. Przesuwając dźwignię zmiany biegów, dziecko ćwiczy sprawność dłoni. Przełącznik kierunkowskazów to doskonałe ćwiczenie rozpoznawania strony lewej i prawej (gdy przesuniemy dźwignię do góry – miga lewy migacz, a kiedy do dołu – miga prawy). W bezpiecznym lusterku można zobaczyć, co dzieje się z tyłu. Dodatkowo dziecko może ćwiczyć paluszki, kręcąc kolorowym walcem lub przesuwając plastikowy krążek, gwiazdkę albo trójkąt. Powierzchnia tych elementów ma różnorodne faktury, co dodatkowo stymuluje zmysł dotyku. Część kierownicy pokryta jest materiałem, co ma znaczenie ze względu na rozwój sensoryczny dziecka.

Kierownica posiada specjalny pasek, dzięki któremu możemy zawiesić ją przy łóżeczku, w wózku bądź w innym, dowolnym miejscu.Wymiary opakowania:
19,5 x 22 x 5,5 cm
Wiek: +12mc
Wymaga 2 baterii typu AA 1,5 V. Dołączono do zestawu.

Numer katalogowy: 0704

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.