Wczytuję dane...

Maskotki

Spośród wielu popularnych zabawek dla dzieci maskotki zajmują z całą pewnością jedno z najwyższych miejsc. Zwłaszcza maluchy w wieku przedszkolnym i młodsze uwielbiają swoje pluszowe przytulanki, a nawet potrafią z nich uczynić ważny element swojego życia codziennego. Zasypianie z ulubionym misiem to bardzo powszechna praktyka. Wiele pluszaków uczestniczy również w podwieczorkach z lalkami, wożonych jest wózkiem lub dumnie siedzi obok dziecka w samochodzie, czy też poczekalni u lekarza. Zabawki te zręcznie dodają otuchy i wywołują uśmiech na twarzy maluchów od bardzo wielu lat, jeśli więc chcą Państwo zaopatrzyć swoją córkę lub syna w takiego miłego w dotyku kompana, to polecamy zapoznać się z naszą kategorią z maskotkami.


W tej części oferty sklepu internetowego Soleibabe.pl znajdą Państwo bogaty asortyment pluszowych przytulanek dla dzieci w każdym wieku. Spośród wszystkich maskotek, które można u nas zamówić, na szczególne wyróżnienie zasługują między innymi:
- Przyjaciele Niebieskiego Noska, czyli seria pluszaków z charakterystycznym noskiem w kolorze niebieskim (do tej linii produktów zaliczają się słonik, jednorożec, lew, nietoperz, ślimak, ośmiornica, piesek, kanarek, żółwik, krowa, małpka, miś polarny oraz delfin),
- inteligentne maskotki (pluszaki te to coś więcej niż przytulanki, a należą do nich np. piesek interaktywny, kotek interaktywny, miś z tabletem),
- maskotki w formie breloka,
- pluszaki sensoryczne (dedykowane dzieciom do 1 roku życia).

Jesteśmy przekonani, że tworząc tę kategorię, możemy pomóc Państwu znacznie w wyborze właściwej przytulanki dla każdego dziecka. To tutaj Przyjaciele Niebieskiego Noska (ręcznie szyte maskotki o wysokości 10 cm) czekają na swojego malucha razem z pieskiem i kotkiem interaktywnym, czy też innymi pluszakami sensorycznymi (np. Myszką Miki). Ze strony naszego sklepu internetowego mogą Państwo zawsze liczyć na profesjonalną obsługę zamówienia oraz oczywiście pomoc w wyborze. Zajmując się dystrybucją zabawek dla dzieci, dbamy również o jakość zaprezentowanych produktów, a więc z nami każdy maluszek może bawić się i układać do snu całkowicie bezpiecznie.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    U nas nadasz paczkę DPD.

    Już od 12,99 PLN.

    Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.