Wczytuję dane...
Model: 240660
Kod producenta: 4891761240660
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4891761240660
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Welly

Prawdziwa gratka dla malucha, który żywo interesuje się motoryzacją. duży model Fiata 126p już niedługo może trafić do kolekcji twojego dziecka, a to wszystko dzięki producentowi

Model Fiata 126p został tu dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wysoka jakość wykonania i wierność pierwowzorowi sprawiają, że auto to wygląda jak prawdziwe. Niejeden chłopiec z przyjemnością pochwali się nim przed kolegami, dumny ze swojej zabawki i radości, jaką może mu ona dać podczas zabawy.

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że producent tej wersji Fiata 126p skupił się zarówno na charakterystycznych detalach modelu, jak i na dobrej jakości wykonania, gwarantującej odporność na nieprzebrane pokłady dziecięcego entuzjazmu.

Model ten został wykonany w skali 1:21. Gwarantujemy więc, że nie tylko dzieci będą zainteresowane jego posiadaniem. W niejednym dorosłym obudzi się tu również mały chłopiec, zwłaszcza jeśli posiada on swoje własne wspomnienia związane z tym pojazdem.

 

Karoseria dużego modelu Fiata 126p wykonana jest z lakierowanego metalu. Zabawka posiada również plastikowe elementy wykończenia. Realności samochodu dopełniają otwierane drzwi auta, uchylana tylna klapa osłaniająca silnik oraz koła z gumowymi oponami.

 

Na specjalną uwagę zasługuje malowanie nadwozia, gdyż do jego wykonania użyto profesjonalnej farby, którą na co dzień wykorzystuje się w koncernach samochodowych.

Tylko od Państwa zależy, czy duży model Fiata 126p, znajdujący się w naszej ofercie, stanie się już niedługo jedną z ulubionych zabawek dziecka, czy też dołączy za witryną do kolekcji miniatur najbardziej kultowych aut w historii motoryzacji.

Materiały wykorzystane do produkcji zabawki posiadają odpowiednią jakość potwierdzoną szeregiem atestów. Jest to więc nie tylko fantastyczny pomysł na prezent, ale i produkt gwarantujący dziecku maksimum bezpieczeństwa podczas oddawania się rozrywce z udziałem Małego Fiata!


Dziękujemy!


Wymiary auta:

14,5 cm x 6,5 cm x 6 cm


Wymiary pudełka:

23 cm x 10,5 cm x 11 cm

 

Wiek dziecka

  • Wiek dziecka: 

    12

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.