Wczytuję dane...
Model: BD1621
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Smily Play


Lalka Bambolina Boutique Smily Play

Lalka to ulubiona zabawka niemal każdej dziewczynki. Lalka należy do serii eleganckich, ekskluzywnych włoskich lalek Bambolina Boutique.

Lala pije i sika. Zestaw zawiera akcesoria: buteleczkę i magiczny nocniczek, który wydaje dźwięki. Wysokość lalki 36 cm.

Tego typu zabawki dla trzylatka:

  • Pozwalają rozwijać zmysł dotyku (różnorodne materiały i kształty, całość idealnie dostosowana do możliwości malutkich rączek).
  • Wpływają na motorykę (usprawnianie dłoni i stópek).
  • Wzmacniają koordynację na polu wzrok – ruch.

opis produktu

Jest wiele zalet zabawy lalkami.

Kreatywne aktywności, takie jak odgrywanie rodzinnych scenek, sprawiają, że lalki pozwalają na rozrywkę nie tylko będącą najlepszym sposobem na nudę, ale także sprzyjającą twórczemu myśleniu i pozwalającą na kreowanie własnej wizji świata.
Precyzja wykonania lalek Bambolina Boutique sprawia, iż ich rysy twarzy przypominają ludzkie. Także elementy dodatkowe, takie jak guziki, kieszenie czy hafty są wykończone z największą starannością. Dzięki temu lalki są nie tylko eleganckie, ale także bardzo trwałe.Lalki to nieodzowny element dzieciństwa. Zachęcają do aktywnej i twórczej zabawy, dają możliwość stworzenia własnego świata.
Uczą opiekuńczości oraz wrażliwości. Pozwalają dziecku ustalać reguły, decydować, pomagają w odkrywaniu pierwszych emocji.
Z lalką dziecku łatwiej jest wkroczyć w świat radości, strachu, euforii i smutku.


Bambolina Boutique – co ją wyróżnia?

  • Wysokiej jakości materiały i stroje, które zostały zaprojektowane przez designerów
  • Autentyczny wygląd.
  • Szklane oczy.
  • Każda rzęsa mocowana jest indywidualnie
  • Oczy lali zamykają się jeśli ją położysz spać
  • Ozdobne opakowanie.


Dzięki współpracy z renomowanymi fabrykami firma Dimian zapewnia najlepszej jakości elementy, dbając równocześnie o bezpieczeństwo ich użycia. Produkty stosowane do tworzenia Bambolina Boutique posiadają międzynarodowe certyfikaty uznawane na terenie Unii Europejskiej, Ameryki i krajów Bliskiego Wschodu.
Specjalnie zaprojektowane pudełko potwierdza wysoką jakość lalek, dodając im eleganckiego wyglądu. Dzięki temu Bambolina Boutique staje się wspaniałym pomysłem na prestiżowy prezent.

Wiek: +36mc.

Numer katalogowy: BD1621