Wczytuję dane...

Książeczki i Malowanki

Naszym zdaniem produkty należące do tej kategorii powinny pojawić się w każdym dziecięcym pokoju, gdyż mają one istotny wpływ na rozwój maluchów w różnym wieku. Kolorowe książeczki dostosowane do poziomu rozwoju chłopca lub dziewczynki mogą dać swojemu małemu użytkownikowi różnorodną wiedzę o świecie. Zawarte w nich historie to natomiast istna kopalnia pomysłów na rozwiązanie problemów, czy też informacji związanych z odpowiednim zachowaniem i normami społecznymi. Ucząc się i rozwijając ze swoimi ulubionymi bohaterami (oraz przeżywając z nimi przygody) dziecko z całą pewnością stanie się dojrzalsze, bardziej odpowiedzialne i empatyczne. Nie można tu jednak zapomnieć o książeczkach-kolorowankach. Ten rodzaj rozrywki umożliwia bowiem rozwój umiejętności artystycznych oraz sprawności manualnej, a przy tym jest świetną zabawą dla maluchów wykazujących zainteresowanie kreatywnymi zajęciami.


Malowanki i książeczki dla dzieci z bajkami lub dostosowanymi do wieku odbiorcy historiami to również świetny element integracyjny. Każdy rodzic może dzięki temu zbliżyć się do swojej pociechy, lepiej poznać jej preferencje, charakter, a nawet wykorzystać wspólne czytanie lub uzupełnianie kolorowanki do przekazania dodatkowej wiedzy. Produkty te uznawane są również za doskonały sposób na trening skupienia, które może pomóc dziecku również w nauce czy dobrym wykonywaniu obowiązków domowych. Satysfakcja, jaką można dać swojej córce lub synowi z odpowiednio pomalowanego rysunku, czy postępów w nauce czytania warta jest zatem każdych pieniędzy i czasu poświęconego na znalezienie odpowiednich produktów.

W asortymencie książek dla dzieci, kolorowanek oraz propozycji od Akademii Mądrego Dziecka znajdą Państwo między innymi:
- wodne malowanki z postaciami z bajek,
- zeszyty zadań wzmacniające kreatywność u malucha,
- książeczki z opowieściami, łamigłówkami lub do nauki liter, kolorów, kształtów i nowych słów,
- komiksy wydawnictwa Egmont dla starszych dzieci,
- książeczki-puzzle lub z serii „Pięć minut przed snem”.
Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.