Model: 0719
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.14 PLN
Producent: Smily Play


Książeczka Poczytaj Mi  Mamo Smily Play

Poczytaj mi Mamo to interaktywna książeczka pełna zabawy. Poprzez ruchome elementy i żywą kolorystykę zachęca dziecko do aktywności. To propozycja do wspólnej zabawy z dzieckiem, nie tylko dla mam!  • Gra wesołe melodie i dźwięki
  • Ma plastikowe strony i ruchome elementy
  • Ciekawa kolorystyka
  • Każda strona przedstawia inną historię

opis produktu

Każda z 5 stron  książeczki przedstawia inną historię, a dzięki interakcji (ruchome elementy - można wciskać, przekręcać oraz przesuwać) wpływa na rozwój dziecka i jego zmysły. Podczas przewracania stron książeczka wygrywa radosne dźwięki i melodie. Zabawka posiada także trzy kolorowe uchwyty o różnej fakturze, co uwrażliwi zmysł dotyku dziecka. Strony wykonane są z solidnego, bezpiecznego i przyjaznego dziecku tworzywa.

Pierwsza strona to miś pod drzewkiem na kwiecistej łące czytający książkę. Są tu jeszcze: motylek, biedroneczka i pszczółka. Na niebie widać wielobarwną tęczaę i uśmiechnięte słoneczko, które przesuwane na boki wygrywa jedną z wielu melodyjek.

Na drugiej  stronie miś i króliczek grają w koszykówkę. Tu elementem zmieniającym melodie i wydającym zabawne odgłosy jest ruchoma piłka.

Trzecia strona przedstawia zwierzątka grające na instrumentach. Gdy dziecko przekręci misia na bok, usłyszy jego śmiech, a następnie jedną z kilku melodyjek.

Na czwartej stronie zwierzątka wybierają się wesołym autobusem na wycieczkę. Przekręcenie autobusu wyzwala dźwięk klaksonu lub zabawny odgłos i miłe melodyjki.

Ostatnia strona to mama miś, mały misiek oraz latający nad nimi ptaszek, którego naciśnięcie uruchamia ćwierkanie i  kolejny zestaw melodii.
Wymiary opakowania:
23 x 27 x 5 cm

Wiek: +6mc
Wymaga 2 baterii typu AAA 1,5 V. Dołączono do zestawu.

Nr katalogowy: 0719

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...