Wczytuję dane...

Kosmetyki Biżuteria

W życiu każdej dziewczynki czy dziewczyny przychodzi ten dzień, kiedy wykona swój pierwszy makijaż, czy pierwszy raz pomaluje paznokcie. Zanim zacznie podkradać kosmetyki swojej mamie, warto podarować młodej damie zestaw kosmetyków przeznaczonych dla dzieci. Takie produkty można znaleźć w naszej ofercie, w niniejszej zakładce.

Kosmetyki do malowania dla dzieci

Każda dziewczynka zapewne marzy o tym, by zmienić chociaż na chwilę kolor włosów. W naszej ofercie znaleźć można produkt, który doskonale się do tego nada. Kreda do malowania włosów pozwoli na najbardziej szalone stylizacje każdej dziewczynce. W zestawie znajdują się kreda w trzech kolorach - niebieskim, żółtym i czerwonym. Aby uzyskać inne kolory, można je ze sobą łączyć w dowolnych proporcjach. Dzięki tym farbom, możliwe jest uzyskanie koloru pomarańczowego, fioletowego czy zielonego. Z takimi włosami można być bardzo oryginalnym.

Tatuaże

Tatuowanie się staje się coraz bardziej popularne. Nowoczesne tatuaże wykonywane przez profesjonalistów cieszą się dużą popularnością. Tatuaże to coś, czego pragną również dzieci. Dzięki naszemu zestawowi do tatuaży brokatowych każde dziecko może poczuć się jak dorosły i zrobić sobie taki tatuaż. Na szczęście tatuaże dziecięce z tego zestawu są zmywalne i po kilku dniach schodzą.

Malowanie paznokci

Oferujemy również nowoczesne kosmetyki dla dzieci do malowania paznokci. Zamiast dziecięcych lakierów, sprzedajemy wysokiej jakości pisaki, za pomocą których można zmienić kolor paznokci. Ich stosowanie przysparza dzieciom i rodzicom zdecydowanie mniej problemów. Pisakami maluje się paznokcie dużo łatwiej i w przeciwieństwie do lakierów, dużo trudniej jest je rozlać.

Oprócz tradycyjnych, brokatowych pisaków oferujemy również specjalny zestaw do robienia paznokci, w którym znaleźć można lakiery, tipsy, naklejki oraz suszarkę do paznokci.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kosmetyki do makijażu dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Są to hipoalergiczne produkty najwyższej jakości, więc dzieci mogą bawić się nimi do woli, bez obawy o własne zdrowie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.