Wczytuję dane...
Model: 1624
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Smily Play


Klocki Policja 100 el. Smily Play

Klocki Smily Play to zabawa na wiele lat. Można je łączyć z innymi klockami oraz przede wszystkim z zestawami GoGo Kierowco. Zabawa klockami ćwiczy małą motorykę i rozwija wyobraźnię.

Dlaczego Klocki Zestaw Policja:

  • Poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową.
  • Rozbudzają umiejętność planowania.
  • Dbają o sprawność dłoni.
  • Kształcą umiejętności społeczne.

Zestaw zawiera 100 elementów o różnych kolorach i kształtach.

opis produktu

Klocki swoim kształtem idealnie dopasowują się do małej rączki dziecka.W zestawie znajdują się naklejki dające możliwość różnorodnych kombinacji.Wykonane są z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Kolorowe, wykonane z plastiku bryły pozwolą dziecku na zbudowanie wielu pomysłowych rzeczy. Elementy z łatwością się łączą i rozłączają. Zestaw, zawierający aż 100 elementów pozwoli dziecku samodzielnie zbudować z których można bawić się w policjantów. Przeniosą dziecko na plan filmowy, w którym będzie mogło odgrywać wiele scenariuszy z życia prawdziwego policjanta. W zestawie znajdują się również naklejki do własnoręcznego ozdabiania. Klocki są pięknie opakowane, a pokrywkę pudełka można wykorzystać do zabawy. Budowanie różnych konstrukcji z klocków fantastycznie wspomaga rozwój sprawności motorycznej dzieckaWiek: +18m.

Numer katalogowy: 1620

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...