Wczytuję dane...

Interaktywne

Trudno wyobrazić sobie sytuację, że dziecko mogłoby wychować się bez maskotki. Te urocze stworzenia są przytulankami i najlepszymi przyjaciółmi dzieci, którym pociechy bardzo często powierzają swoje najskrytsze tajemnice.

Maskotki interaktywne dla dzieci a ich walory

Interaktywne maskotki posiadają tę niekwestionowaną zaletę, że stają się najmilszymi przyjaciółmi dzieci, ponieważ angażują się w czasie zabawy. Delfinki Blu Blu wydają dźwięki, a Boogie Psi Rozrabiaka nie tylko chodzi, ale także potrafi biegać. Gdy rozpiera go energia, wykonuje śmieszne przewroty, które – nawet u najmłodszych pociech – mogą wywołać salwy śmiechu.

Interaktywne maskotki – w zależności od wieku dzieci – współuczestniczą zarówno w zabawach, jak i w trakcie kąpieli. Pływająca Żabka sprawi, że maluchy przestaną bać się wody, a przemiły Miś Lelek Uczniaczek swoimi piosenkami zachęci je do nauki mówienia i powtarzania wypowiadanych przez niego wyrazów. Wśród interaktywnych maskotek nie mogło zabraknąć Myszek Miki, które zostały wyposażone w różne, atrakcyjne gadżety.

Czym charakteryzują się maskotki interaktywne dla dzieci?

Maskotki interaktywne dla dzieci są niezwykle nowoczesne, o czym świadczy chociażby fakt, że – tak jak Miś Horacy – mogą być sterowane za pomocą tabletu. To nie tylko klasyczna przytulanka, ale także źródło wiedzy, bo dziecko może poznawać literki, cyfry i nowe słowa, co w pozytywny sposób wpłynie na jego intelektualny rozwój.

Nie ulega wątpliwości, że maskotki interaktywne mogą się podobać. Wystarczy spojrzeć na te sympatyczne pyszczki, zajrzeć w oddane i wierne oczy, żeby upewnić się w przekonaniu, że pociecha zyskała nowego ulubieńca. W Magicznym Kapeluszu pojawi się albo uroczy biały królik, albo jedna z czarujących myszek, a wszystko w celu wywołania uśmiechu malucha.

Maskotki interaktywne dla dzieci są bardzo miłe w dotyku, posiadają piękne, różnobarwne kolory i z pewnością można zaliczyć je do wyrobów najlepszej jakości, ponieważ zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.