Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Bagiński

Szukasz huśtawki dla dzieci, którą możesz zawiesić zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w swoim domu? W naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Oto model bez zabudowy zabezpieczającej, ale nie bez potencjału, który zapewni twojemu maluchowi dobrąDeska huśtawki wykonana jest z wytrzymałego i grubego tworzywa sztucznego w różnych kolorach. To fantastyczna propozycja dla rodzica, który szuka lekkiego i dobrze wykonanego produktu do bujania dla swojego dziecka.Zabawa na tej huśtawce to nie tylko wrażenia związane z jej ruchem w przód i w tył, ale również z przyjemnością płynącą z pięknej i intensywnej kolorystyki produktu. Wzbogacenie każdej chwili spędzonej na zabawie gwarantowane! 

Każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu i nie będzie mogło się doczekać jego wypróbowania!

Wymiary deski huśtawki dla dzieci:
42,5 cm x 17 cm 
Do wyboru kolor:
Kolory sznurków mogą się różnić.


Informacje na temat wybranego koloru huśtawki (żółty, niebieski, zielony lub czerwony) prosimy zawrzeć w komentarzu do formularza dostawy.Produkt przystosowany jest do maksymalnej wagi dziecka równej 20 kg.
Budowa huśtawki umożliwia zabawę nią maluchom od 3 roku życia.

Składając zamówienie na tę huśtawkę dla dzieci, można wybrać kolor deski. Barwa linek nie podlega doborowi klienta, gdyż element ten może różnić się odcieniem od tego przedstawionego w galerii produktu.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...