Wczytuję dane...

Gry Zręcznościowe

Gry zręcznościowe można zaliczyć do najczęściej wybieranych, ponieważ stanowią doskonały rodzaj rozrywki. Ich bohaterami bywają postacie z bajek, zwierzęta lub duchy. Gry zręcznościowe dla dzieci spełniają niezwykle ważną funkcję nie tylko w ich w rozwoju intelektualnym, ale także sprawnościowym. Doskonalą spostrzegawczość, mają niebagatelny wpływ na ćwiczenie koncentracji i skupienia uwagi na wykonaniu odpowiedniego zadania.

Gra Elefun od Hasbro

Wyróżnia się wyjątkowo przejrzystymi zasadami gry. Polega na chwytaniu wydobywających się z trąby słonia motyli. W końcowym rozrachunku liczą się motyle złapane w locie oraz te, które zostały pozbierane z podłogi. Zwycięzcą jest osoba posiadająca najwięcej umieszczonych w siatce motyli.

W zestawie znajduje się tytułowy słoń, posiadający 90-centymetrową trąbę, trzy siatki służące do chwytania motyli, 25 kolorowych motylków oraz instrukcja obsługi.

Gra Chrono Bomb Wyścig z Czasem Epee

Zabawa polega na rozbrojeniu bomby, jednak dostęp do niej jest utrudniony. Należy się spieszyć, ponieważ czas odmierza zegar. Zestaw ten pozwala poza tym na zastawianie własnych pułapek w celu chronienia swoich skarbów. W chwili zagrożenia włączy się alarm.

Zestaw składa się z bomby, zacisku czujnika, zacisku linki, ośmiu kart ekwipunku oraz czterech standardowych zacisków.

Gra Łowca Duchów Epee

Zawiera dwa pistolety oraz kościotrupa, który wyświetla w dowolnie wybranych miejscach duchy. Zabawa polega na ich chwytaniu, jednak po 90 sekundach konieczne jest przeładowanie broni. Liczy się czujność i szybkość. W grze dostępne są trzy poziomy – dla początkujących, zaawansowanych oraz ekspertów.

Gry zręcznościowe to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale także jeden z najmilszych sposobów spędzania czasu z dziećmi oraz budowania rodzinnych więzi w przyjaznej, wesołej atmosferze. Gry zręcznościowe dla dzieci, dzięki prostym zasadom grania, cieszą się stale rosnącym powodzeniem. Nie ulega wątpliwości, że zabawa to najlepsza metoda uczenia się wielu umiejętności.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.