Wczytuję dane...

Gry Planszowe

Smartfony, komputery, konsole – wszystkie te urządzenia służą między innymi do odtwarzania gier oraz grania w nie.

W dobie globalnej komputeryzacji całego niemal świata, gry komputerowe stały się codziennością. Co ciekawe, w takie gry grają nie tylko dzieci, ale również dorośli w różnym wieku, pomimo że doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa gry planszowe. Na szczęście planszówki jeszcze nie do końca „wyszły z mody” - w wielu domach można znaleźć „Chińczyka” czy „Monopoly”, ponieważ te bardzo popularne w ubiegłym wieku gry planszowe zostały zachowane ze względów głównie sentymentalnych.

Gry planszowe - sposób na spędzenie wolnego czasu

W całym tym „komputerowym świecie” większość ludzi zapomina o nawiązywaniu z dziećmi dobrych relacji, a przecież bliska więź z dziećmi zapobiega wielu niebezpiecznym sytuacjom. Jednym ze sposobów na spędzenie wolnego czasu z pociechami jest wspólny wyjazd na wycieczkę lub wczasy, gry plenerowe, wycieczki rowerowe czy właśnie gry planszowe.

Przykładowe gry planszowe dla dzieci

Sklep Solei babe przedstawia szeroką ofertę gier planszowych skierowanych do różnych grup wiekowych dla dzieci oraz wspólnie - dla dzieci i dorosłych. Spośród wszystkich planszówek najbardziej można wyróżnić:

  • „Chińczyk Ludo” - znana od lat popularna gra w nowej odsłonie z motywami z Krainy Lodu – idealna gra dla całej rodziny,
  • „Grzybobranie” - równie znana wszystkim dorosłym planszówka polegająca na zbieraniu do koszyczków grzybków i omijaniu pułapek,
  • „Zaczarowany świat Trolli” - gra rozgrywająca się na kilku planszach, z dodatkowymi kartami i zabawnymi pionkami.

Gry planszowe dla dzieci starszych

Dla dzieci starszych ciekawą ofertą będzie „Wielki biznes” - jest to gra planszowa, ale wymagająca myślenia, celnego inwestowania w nieruchomości i szybkiego podejmowania decyzji. Inną grą, opartą o sportowe rozgrywki to „Siatka”. To planszówka przeznaczona jest dla dwóch osób, które między sobą rozegrają mini siatkówkę. Ilość zdobytych punktów przesądza o zwycięstwie drużyny. Kolejna gra, przeznaczona dla całej rodziny i ich przyjaciół to „Rysowane kalambury”. Gra jest znakomita jako uzupełnienie spotkania świątecznego w gronie rodzinnym, mogą się w nią bawić i dorośli i dzieci.

W ofercie sklepu znajdziemy jeszcze wiele innych ciekawych gier edukacyjnych, które na pewno zainteresują nasze pociechy i chociaż na chwilę odciągną je od komputerów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.