Wczytuję dane...

Gry Karciane

Gry karciane to jedne z popularniejszych rozrywek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wielu producentów nie tylko tworzy swoje własne wersje klasycznych talii, uzupełniając je o grafiki ze znanych bajek, ale również projektuje własne i ciekawe produkty. W tej kategorii znajdą Państwo asortyment gier karcianych stworzonych między innymi przez Trefl, Egmont, Granna, Cartamundi oraz Winning Moves. Nasi klienci nie muszą zatem obawiać się o jakość wykonania zamawianych produktów oraz poziom satysfakcji z zabawy nimi – wiele z tych wyrobów przypadnie do gustu całej rodzinie.


Asortyment gier karcianych, które znalazły się w wirtualnej ofercie sklepu internetowego Soleibabe.pl, składa się między innymi z tytułów:
- typu Memo lub Piotruś (element losowości i wiele emocji podczas rozgrywki gwarantowane),
- wykorzystujących podczas rozgrywki postacie ze znanych animacji (Zwierzogród, Auta, Myszka Miki itp.),
- umożliwiających włączenie do zabawy urządzenia mobilnego ze specjalnie zainstalowaną aplikacją urozmaicającą grę,
- ćwiczących pamięć oraz prace w zespole (np. Głodostwory).

Kupując gry karciane w naszym sklepie internetowym, mają Państwo gwarancję konkurencyjnych cen oraz krótkiego czasu wysyłki. Wszystkie produkty dla dzieci, których dystrybucją się zajmujemy, są zapakowane w oryginalne pudełka. Dzięki temu oferta ta może być również doskonałym miejscem na znalezienie odpowiedniego prezentu dla niejednego chłopca i niejednej dziewczynki. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi grami od Soleibabe.pl i życzymy udanych zakupów!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.