Wczytuję dane...

Gry

Asortyment gier to niezwykle szeroka i różnorodna propozycja dla dzieci, które lubią rywalizacje. Przyjemność ze skorzystania z tej oferty odnajdą także maluchy czerpiące satysfakcję z rozwiązywania logicznych problemów oraz różnego rodzaju treningu dla swojego mózgu, pamięci i opracowywania strategii. To niemal 100 różnych propozycji dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku – wszystko to dzięki markom, które zdecydowały się na wydanie ich na polskim rynku. Wśród producentów odnajdą tu Państwo między innymi Rebel, Hasbro, Tactic, Trefl, Dromader, Czuczu, Adamigo, a nawet Cartamundi, Kukuryku, Mattel i Ravensburger.


Na Państwa uwagę zasługują tu natomiast takie rodzaje gier i produktów jak:
- karty kontrastowe (rozpoznawalność kolorów u niemowlęcia jest trochę inna niż u kilkuletniego dziecka, dlatego tak ważne jest oparcie gier i zabaw o mocne kontrasty występujące np. pomiędzy czernią, bielą, czerwienią i kolorem żółtym),
- układanki logiczne, puzzle, klocki, quizy i domino,
- gry edukacyjne (nazwy zwierząt, owoców, literki, cyferki i wiele innych zestawów),
- gry towarzyskie dla całej rodziny lub do rozegrania przez dziecko w gronie rówieśników,
- tytuły rozwijające sprawność, jak np. wieża Jenga.

W celu sprawdzenia pełnej oferty gier sklepu internetowego Soleibabe.pl zapraszamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sugerowany wiek dziecka oraz informacje dotyczące dostępności produktu. Pozwoli nam to na sprawne zrealizowanie zamówienia i zagwarantowanie Państwu odpowiedniego poziomu satysfakcji związanej z usługą. Jesteśmy wdzięczni, że wybrali Państwo właśnie naszą ofertę i zapraszamy ponownie po więcej gier, pomysłów na rodzinną rozrywkę i powodów do beztroskiego śmiechu!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.