Wczytuję dane...
Model: 6061
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Dromader


Gra Towarzyska od jednego z bardziej docenianych wydawców na naszym rynku – rewelacyjna mechanika, duża losowość rozgrywki, zabawa dla całej rodziny!


Wykonanie, jakość, pomysł i poziom rozrywki „Wielkiego Biznesu” zawdzięczasz tu marce

Zależy ci na dobrej zabawie, łatwym progu wejścia w mechanikę oraz grze, która będzie w stanie dać satysfakcję każdemu, kto lubi emocjonującą i dobrze zaprojektowaną rozgrywkę? „Wielki Biznes” to coś dla ciebie!

Cel jest prosty. Musisz wzbogacić się bardziej niż inni gracze. Jak go osiągnąć? Nie obędzie się bez dobrej strategii inwestycyjnej, sprawnego zarządzania majątkiem oraz podejmowania właściwych decyzji w odpowiedzi na sytuację na planszy!Przed tobą otwiera się cały świat i tylko ty decydujesz, w jakim miejscu zainwestujesz swoje fundusze. Kupuj udział w nieruchomościach różnych państw i bogać się za każdym razem, gdy inny gracz wejdzie na pole na planszy, które należy do ciebie. Uważaj jednak, gdyż o najbardziej atrakcyjne lokalizacje przyjdzie ci zawalczyć z innymi oraz z losową mechaniką gry.

Czego mogą dotyczyć twoje inwestycje? Nieruchomości, w których nabędziesz udziały, mogą być lotniskami, lokalami gastronomicznymi, a nawet sławnymi budowlami. Dobrze przemyśl każdy wydatek i rozwijaj swój „Wielki Biznes”!


Niektóre z twoich inwestycji będą wyłącznie elementem strategii hamującej rozwój fortuny innych graczy. Możesz użyć ich zarówno do powiększenia swojego majątku, jak i jako kartę przetargową w czekających cię negocjacjach biznesowych. Kupuj, sprzedawaj i kalkuluj korzyści przed podjęciem każdej decyzji!

Oto gra towarzyska, która posiada w sobie zarówno elementy strategii, jak i walory dydaktyczne. Najmłodsi uczestnicy, którzy wezmą udział w rozgrywce, będą mieli szansę rozwinąć swoje umiejętności dodawania i odejmowania. Obsługując kasę, nauczą się także, jak obchodzić się z pieniędzmi, w tym, na czym polega rozmienianie i wydawanie reszty. Zwieńczeniem edukacyjnych profitów „Wielkiego Biznesu” jest natomiast wiedza geograficzna, jaką mogą wynieść z zabawy uczestniczące w niej maluchy.
Gracie do chwili, gdy nie upłynie ustalony czas. Wówczas pozostaje wam już tylko dokładne podliczenie swojego majątku. Wygrywa najbogatszy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by kolejnym razem to tobie przypadła satysfakcja, chwała i zaszczyty osoby z największym majątkiem.

Jeśli dostrzegasz podobieństwo pomiędzy „Wielkim Biznesem” a Monopoly, to masz rację. Ten produkt jest na nim wzorowany!


Elementy gry zapakowano tu w wygodne pudełko. Dzięki temu zabranie „Wielkiego Biznesu” w podróż nie będzie dla ciebie problemem. Możliwe, że jest to właśnie to, czego szukasz i kupując ją na prezent, sprawisz komuś wiele radości.

Wymiary pudełka:

48 cm x 26 cm x 4,5 cm
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...