Model: 60478
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.14 PLN
Producent: Clementoni

Propozycja dla każdego, kto poszukuje ciekawej i nowoczesnej gry planszowej dla całej rodziny. Zainspirowana popularnym programem kulinarnym Master Chef i wydana w rewelacyjnej szacie graficznej przez


Każdy uczestnik rozgrywki może wejść w rolę jednego z uczestników programu Master Chef. Poczujecie nie tylko presję czasu, ale i zmierzycie się ze sobą, wykorzystując wszystkie posiadane pokłady kreatywności. Waszym celem jest podanie jak najlepszego dania!


Kto z twojej rodziny lub znajomych zostanie Master Chefem? Jakie danie zachwyci tym razem jurorów do tego stopnia, że zdecydują się przyznać mu statuetkę pożądaną przez każdego kucharza-amatora? Składniki, z których przyjdzie wam tworzyć potrawy, mogą być bardzo różne. Jedyną przeszkodą jest więc wasza wyobraźnia!A co z najsłabszym daniem? Osoba, która postawi na zbyt przypadkowe zestawienie składników, musi liczyć się z konsekwencjami. Jurorzy nie zawahają się poddać potrawy surowej ocenie, dlatego uważajcie i gotujcie z głową (oraz z pasją!).Aby zostać Master Chefem potrzeba czegoś więcej niż szczęście. Ten, kto chce wygrać tę rozgrywkę, musi mieć również wiedzę i odpowiednie wyczucie smaku. Gotowanie może być bowiem przyjemnością, ale wymaga również doświadczenia, wyczucia i pomysłowości!

Choć to gra rodzinna, to jej zasady rozgrywki, poziom zaangażowania w zabawę oraz złożoność są w stanie podołać także rozrywce w gronie przyjaciół i znajomych. Nawet jeśli wasze dania nie będą perfekcyjne, to zapewne budowanie ich sprawi wam wiele satysfakcji i pozwoli na przeżycie wielu zabawnych sytuacji. Nic nie stoi również na przeszkodzie, byście podczas zabawy poszerzyli swoją wiedzę na temat gotowania.W zestawie gry rodzinnej Master Chef znajdziecie:

- 200 kart produktów i dań

- 6 pionków symbolizujących graczy biorących udział w rozgrywce

- 2 plansze do głosowania (to dzięki nim dowiecie się, kto zostanie Master Chefem)

- 36 żetonów do oddania głosu na najlepsze potrawy

- płytki w kształcie czapki kucharskiej (40 szt.)

- 1 kartę z podsumowaniem

- 1 instrukcjęZestaw gry rodzinnej Master Chef został zapakowany w gustowne i solidne pudełko tekturowe. Oto idealny prezent dla dzieci lubiących gotować oraz fanów programu telewizyjnego, na którym twórcy tytułu oparli jego mechanikę i pomysł!Wymiary opakowania:

31 cm x 31 cm x 8,5 cm

Wiek: 10 lat+


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...