Wczytuję dane...
Model: 3261
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.70 PLN
Producent: Jawa

Oto Gra Planszowa, przy której nie sposób się nudzić.

Proste zasady i mechanika oparta na budowaniu działań matematycznych dają dużą satysfakcję z uczestnictwa w rozgrywce.


Wydawcą rewelacyjnej gry planszowej „Liczby w rozumie” jest


Nie grozi wam monotonia rozgrywki. Wręcz przeciwnie, emocje i rywalizacja obecne są tu od pierwszego działania ułożonego na planszy. Sprawdzi się zatem jako jedna z częściej wykorzystywanych gier towarzyskich, zarówno podczas spotkań ze znajomymi, jak i w rodzinnej rywalizacji międzypokoleniowej!Układając działania matematyczne zdobywa się punkty, które sumują się dając końcowy wynik. Im bardziej skomplikowane działanie, tym większa pula punktów. Mnóżcie, dzielcie, odejmujcie i dodawajcie. Wykorzystujcie również możliwości pól punktowanych dodatkowo. Śpieszcie się jednak, ponieważ umysły innych gracze także pracują na najwyższych obrotach.Pola punktowane dodatkowo, które znajdziecie na planszy „Liczb w rozumie”, mogą dać wam podwójną lub nawet potrójną premię do ostatecznego wyniku działania, więc nie obędzie się bez odpowiedniej strategii!Jak wygląda rozgrywka? Każdy gracz ma swoją własną podstawkę, na której ustawia 7 kamieni z liczbami wylosowanych na początku partii. Osoba, która rozpoczyna, ma za zadanie stworzenie pierwszego, pełnego działania z wylosowanych elementów!

Kolejni gracze mają natomiast możliwość dołożenia dowolnej ilości płytek, tak aby powstało nowe działanie. Dopuszcza się tu również rozbudowanie już istniejących równań!Gdy skończą się wam kamienie, zabawa dobiega końca i pozostaje wykonanie ostatniego działania, czyli podliczenie zebranych w trakcie rozgrywki punktów. Losy rozgrywki mogą zmienić się w każdej chwili, a więc nie poddawajcie się po pierwszej porażce!

Opakowanie gry planszowej „Liczny w rozumie” zawiera:

- planszę do układania kamieni z liczbami,

- 100 płytek z cyframi (kamieni)

- podstawki do kamieni

- woreczek na płytki do gryProdukt zapakowany w kartonowe pudełko.
Łatwo zabierzecie go ze sobą.
Estetyka wykonania sprawi, że „Liczby w rozumie” mogą stać się idealnym prezentem dla dziecka lub dla innej bliskiej osoby, która lubi zabawę opartą na działaniach matematycznych!

Wymiary opakowania:

25 cm x 25 cm x 5,5 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...