Wczytuję dane...

Do wody

Jeśli trafili Państwo do tej kategorii, to zapewne jest to pora letnich przygotowań do wakacji lub poszukiwania dotyczą akcesoriów do pływania dla dzieci, z którymi mogą one bezpiecznie bawić się na basenie. W każdym wypadku jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom niezbędny asortyment, który przyda się tego i każdego kolejnego lata spędzonego nad wodą. Ciekawe wzornictwo produktów z całą pewnością usatysfakcjonuje niejednego malucha, a ich wykonanie oraz przyjazny projekt pomoże przełamać zarówno strach przed wodą, jak i wesprze dziecko w stawianiu pierwszych kroków podczas nauki pływania. 


Wśród zabawek i akcesoriów do wody dedykowanych dzieciom w różnym wieku znalazło się wiele ciekawych produktów. Pośród nich warto wymienić w szczególności:
- koła do pływania (np. z nadrukiem z animacji Masza i Niedźwiedź, czy też stylizowane na leżącego bobra),
- fotele, materace i zwierzaki do pływania (w oswojeniu się z wodą może pomóc państwa dziecku przyjazny delfin lub rybka Nemo),
- deski do pływania (np. z nadrukiem grafiki z Krainy Lodu).

Dzięki naszej ofercie wypoczynek nad jeziorem lub na basenie może być czasem dla całej rodziny. Przyjemny wypoczynek połączony z bezpieczeństwem to najlepsze, co mogą Państwo dać swojemu dziecku. Możemy obiecać, że nasze produkty mogą zapewnić wiele dobrej zabawy – gwarantują to również ich producenci, wśród których znalazły się takie marki jak Mondo, Bestway, BabyOno, Index oraz TM Toys. Dodatkowo w asortymencie tym natrafić można na:
- bezrtęciowy termometr do kąpieli dla niemowląt (w czterech przyjaznych dla malucha wzorach),
- basen rozporowy (idealny do zabawy dla całej rodziny w przydomowym ogrodzie),
- materac do pływania w kształcie kawałka pizzy.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.