Wczytuję dane...

Pistolety Strzelby

Zabawa to dla dziecka nie tylko super zajęcie, ale i ciężka praca. Zabawki są dla niego bardzo ważnym elementem życia – wpływają na rozwój, absorbują uwagę i pochłaniają czas, ale przede wszystkim sprawiają mu ogromną radość. Dlatego przy wyborze odpowiedniej zabawki należy wziąć pod uwagę nie tylko jej edukacyjny wymiar, ale też to czy na pewno sprawi ona dziecku frajdę. Oczywiście musi też być dostosowana do wieku dziecka.

Zabawa w wojnę dawniej i dziś

Dzieci lubią przejrzyste, jasne sytuacje, dlatego chętnie bawią się w wojnę czy policjantów i złodziei, gdzie jest ewidentny podział na tych dobrych i na tych złych. Do dobrej zabawy potrzebne są dobre zabawki, które zaciekawią, pobudzą wyobraźnię i dadzą mnóstwo frajdy. Dlatego, wcześniej lub później, większość dzieci zechce mieć: miecz, pistolet albo jakąś inną zabawkę militarną. Zdecydowanie częściej są to chłopcy, ale dziewczynki też się zdarzają, zwłaszcza, jeśli mają starszego brata.

Większość dorosłych pamięta swoje zabawy w policjantów i przestępców albo w wojnę. Choć wszystko dokoła się zmienia to jednak pewne ulubione zabawy pozostają aktualne i tak samo atrakcyjne jak kiedyś. Do takich zabaw zaliczają się te z pistoletami. Motywują one do aktywności fizycznej, wprowadzają do zabawy element rywalizacji, walki dobra ze złem, jak również pozwalają poćwiczyć szybkość i celność.

Zabawki pistolety dla chłopców

Ulubionymi gadżetami dla chłopców są zabawki pistolety. Każdy „mały policjant” chce mieć chociaż jeden wymarzony pistolet, z którym będzie ścigał przestępców, i którym… będzie mógł się pochwalić przed kolegami. W sklepach jest mnóstwo rożnych zabawek pistoletów, dlatego wybór tego odpowiedniego może stanowić problem. Ponadczasowe okazują się być pistolety na kapiszony, którymi kiedyś bawili się tatusiowie, a dziś nadal stanowią atrakcję - dla ich dzieci. Kapiszony, używane są w zabawkach, w formie papierowego krążka, który w momencie przyciśnięcia spustu jest zganiany i słychać niewielki huk.

Bardzo dobrej jakości rewolwery na kapiszony produkuje hiszpańska firma Gonher, która funkcjonuje na rynku już od ponad 50 lat. Jej zabawki posiadają certyfikaty i spełniają wszelkie potrzebne normy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.