Wczytuję dane...

Bańki Mydlane

Bańki mydlane to doskonały sposób na zapewnienie rozrywki dzieciom w bardzo różnym wieku. Najmłodsi z uwagą będą śledzić ich lot, a nawet spróbują złapać je w swoje rączki. Kilkuletni chłopcy oraz dziewczynki znajdą natomiast wiele przyjemności w samodzielnym tworzeniu ich. Wystarczy odpowiednia pętla, sznurek lub pistolet do baniek oraz właściwie przygotowany płyn, aby dziecko z fascynacją posyłało kolejne bańki w powietrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zabawy tej włączyli się również rodzice – wspólne puszczanie baniek mydlanych może umocnić więzi rodzinne oraz zapewnić Państwu wiele śmiechu połączonego z relaksem.


W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić różnorodne produkty związane z zabawą w puszczanie baniek mydlanych. Wśród najpopularniejszych opcji wyboru znajdują się w tym przypadku między innymi:
- gotowe zestawy do robienia baniek od marki Dromader lub TM Toys (np. wraz z zapasem płynu),
- pistolety, pętle, sznury i inne akcesoria, które umożliwią dziecku tworzenie baniek różnej wielkości,
- opakowania z zapasem płynu do robienia kolorowych baniek mydlanych (w atrakcyjnej cenie mogą Państwo nabyć kanister zawierający nawet 5 litrów tej magicznej formuły).

Mieniące się wszystkimi barwami tęczy bański mydlane od marki Dromader lub TM Toys, które mogą Państwo puszczać ze swoim dzieckiem dzięki naszej pomocy, powstają na bazie nietoksycznego płynu. Oznacza to, że jego formuła nie zagraża środowisku naturalnemu, zdrowiu dziecka oraz jest całkowicie biodegradowalna. Gwarantujemy również, że uzyskane bańki będą bardzo wytrzymałe i bez problemu stworzą Państwo nawet największe okazy. Każde dziecko może mieć w tym przypadku szansę na wiele chwil radości – czy to w domu, parku, na wakacjach, czy spacerze z rodzicami.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.