Wczytuję dane...

Figurki Zwierzęta

Figurki Schleich to z jednej strony doskonałe zabawki dla małych fanów jeździectwa, z drugiej zaś produkty kolekcjonerskie, które pozwolą Państwa dziecku na zapoznanie się z różnymi rasami koni oraz kompleksowe zaopiekowanie się nimi podczas przygotowań do pokazów lub w ich trakcie. Asortyment ten to także przykład wysokiej jakości i precyzji wykonania, dlatego np. konie Schleich wyglądają niemal jak żywe. Z uwagi na ich szlachetne pochodzenie prezentują się także bardzo majestatycznie – nieważne czy zostaną ustawione na regale, czy uczestniczą właśnie w pokazie swoich umiejętności i wdzięku. Każde dziecko z całą pewnością może znaleźć masę przyjemności podczas zabawy figurkami Schleich (oraz akcesoriami dla nich dedykowanymi).


Wśród produktów kolekcjonerskich i zabawek, które dodaliśmy do tej kategorii, znalazły się:
- konie Schleich (figurki takich ras jak np. Fanabella, Pinto, Shire, Tinker, Fryzyjska, Ardennes, Szetland, Knabstrupper itd.),
- stajnia Schleich,
- akcesoria dla koni (np. do karmienia lub pielęgnacji),
- atrakcyjne cenowo zestawy rodziny kucyków.

Figurki Schleich zyskują ogromną popularność nie tylko dzięki jakości i precyzji wykonania, ale również urokowi, jaki posiadają wszystkie akcesoria i elementy dodatkowe. Stworzenie własnej kolekcji i opieka nad najpiękniejszymi końmi może dać dziecku wiele przyjemności. Gdy zaś przyjdzie pora pokazu, konie Schleich chętnie zamienią stajnię na hipodrom, na którym będą mogły zaprezentować, czego się nauczyły. Dziękujemy za odwiedzenie naszej oferty i zapraszamy ponownie – regularnie rozwijamy nasz asortyment, dlatego warto wracać do nas po kolejne figurki Schleich w konkurencyjnych cenach!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.