Wczytuję dane...

Noski niebieskie

Zabawki są bardzo ważne w życiu każdego dziecka. Wspomagają jego rozwój, umożliwiają zrozumienie otaczającego go świata, czasem bawią, a niektóre z nich stają się wiernymi towarzyszami i przyjaciółmi, godnymi zaufania.

Pluszaki to więcej niż zabawki

Ulubioną zabawką wszystkich dzieci, bez względu na płeć, jest pluszak. Ukochany miś to prawdziwy przyjaciel, który zawsze wysłucha najskrytszych sekretów i jest blisko, kiedy trzeba kogoś przytulić. Za zasługi na rzecz dzieci został nagrodzony własnym świętem – Dniem Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada.

Dlaczego warto kupić pluszaka?

1. Pierwszy przyjaciel i powiernik sekretów Maskotka to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, z którym zabawa jest najlepsza, podróż przyjemniejsza, a zasypianie łatwiejsze. To on jako pierwszy dowiaduje się o przykrościach z przedszkola, wie, kto jest ulubionym kolegą albo koleżanką i to z nim najlepiej smakuje herbatka. Zdaniem psychologów posiadanie pluszowego przyjaciela daje dobre przygotowanie do budowania prawdziwych przyjacielskich relacji w dorosłym życiu.

2. Miś do zadań specjalnych Ukochany pluszak staje się niezastąpiony, kiedy obok nie ma mamy lub taty. Pomaga dziecku uspokoić się i wyciszyć. W objęciach pluszowego przyjaciela robi się cieplej na sercu, a świat wokół staje się bezpieczniejszy.

3. Nauka poprzez zabawę Miś może pomóc w nauce odpowiedzialności bądź radzenia sobie z emocjami. Można wprowadzić zabawę, w które będzie on traktowany jak żywe stworzonko, które trzeba karmić, kąpać, kłaść spać i troszczyć się o niego. To również dobry sposób na wytłumaczenie dziecku, jak radzić sobie z różnymi emocjami.

Niebieskie noski pluszaki

Idealnym pluszowym materiałem na przyjaciela jest słodziutki niebieski nosek, czyli maskotka, która ma puszyste futerko i niebieski nosek. Firma Carte Blanche stworzyła serię pluszaków, wykonanych ręcznie z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Maskotki niebieskie noski posiadają unikalny charakter i własne imię. Są mięciutkie, miłe w dotyku i mają urocze spojrzenie. Idealne nadają się na prezent dla każdego dziecka.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.