Wczytuję dane...

Kolekcje i Gadżety

Niemal każde dziecko w pewnym wieku skłania się ku tworzeniu swojej własnej kolekcji. Dla jednych będą to karty piłkarskie, dla innych zaś gadżety określonego typu. Współczesny rynek doskonale rozumie zapotrzebowanie na tego typu produkty, dlatego w naszym sklepie internetowym chcemy zaproponować Państwu kilka najpopularniejszych obecnie opcji. Kolekcje kart, czy akcesoriów związanych z piłką nożną wydają się wręcz ponadczasowym kluczem do dziecięcej wyobraźni. Wydawca Panini stworzył więc po raz kolejny ofertę, która bezpośrednio trafia w gusta najmłodszych odbiorców.


Wśród kolekcji i gadżetów, które znalazły się w tej kategorii między innymi dzięki marce Panini, nasi klienci mogą złożyć zamówienie na takie produkty jak np. karty piłkarskie UEFA, książki i biografie najsławniejszych gwiazd futbolu, gadżety piłkarskie, a także karty z serii Invizimals. Te ostatnie łączą nie tylko tworzenie swojej własnej kolekcji kart, ale również umożliwiają dziecku przeniesienie całej zabawy i rozgrywki do świata wirtualnego. W jaki sposób się to odbywa? Oczywiście przy pomocy darmowej aplikacji na urządzenia mobilne – skanując odpowiedni element na karcie, można dołączyć swoje ulubione awatary do gry na smartfonie i tablecie.

Atrakcyjna i konkurencyjna cena każdego z naszych gadżetów piłkarskich, elementów kolekcji czy kart Invizimals lub z gwiazdami futbolu z całą pewnością da Państwu odpowiednią satysfakcję z zakupu. Produkty te są między innymi doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka, a ich wykonanie przez markę Panini gwarantuje długą zabawę i wciągającą rozgrywkę. Elementy kolekcjonerskie można również wymieniać z przyjaciółmi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do odwiedzenia innych kategorii z zabawkami dla dzieci!Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.