Wczytuję dane...

Zjeżdżalnie

Tworząc przydomowy plac zabaw dla swojego dziecka, warto pamiętać o kilku niemal obowiązkowych elementach. Oprócz wygodnej, stabilnej i dostosowanej do wieku malucha huśtawki wielu rodziców stawia również na kolorowe zjeżdżalnie. Każde wspięcie się na jej szczyt można zwieńczyć przyjemnym ślizgiem w dół. Choć pomysł nie jest zbyt skomplikowany, to może dać maluchowi wiele satysfakcji, a nawet stać się na długi czas jedną z ulubionych zabaw ogrodowych. Chcąc pomóc Państwu w stworzeniu odpowiednich warunków do tego typu rozrywki, dołączyliśmy do naszego sklepu internetowego właśnie takie wielobarwne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać dzieci w różnym wieku (szczegóły na temat maksymalnego obciążenia znaleźć można w opisie wybranego produktu).


Modele zjeżdżalni dla dzieci, które znalazły się w wirtualnym asortymencie sklepu Soleibabe.pl, posiadają nie tylko stabilną konstrukcję, zabezpieczającą je przed rozłożeniem elementów podczas zabawy. W tej kategorii mogą Państwo złożyć zamówienie na jeden z modeli w wybranym kolorze. Najpopularniejsze wśród rodziców naszych najmłodszych klientów są produkty w odcieniach żółto-czerwonym, różowo-fioletowym, czerwono-zielonym oraz niebiesko-żółtym. Produkty te zostały wykonane z tworzywa sztucznego, co pozwala im również na oparcie się zmiennym warunkom pogodowym i wyklucza konieczność każdorazowego rozkładania konstrukcji w okresie, gdy dziecko najczęściej bawi się w przydomowym ogrodzie.

Zjeżdżalnie, które Państwu proponujemy, mogą stać się również elementem wystroju niejednego pokoju należącego do chłopca lub dziewczynki. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania gwarantuje w tym przypadku odpowiednio zaprojektowana podstawa. Produkty te są także proste w montażu, co pozwoli Państwu na szybkie oddanie tej formy rozrywki w dziecięce ręce. Ze swojej strony zapewniamy dodatkowo gwarancję jakości, atrakcyjną cenę oraz szybki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy również ponownie po więcej zabawek ogrodowych dla najmłodszych!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.