Wczytuję dane...

Zjeżdżalnie

Tworząc przydomowy plac zabaw dla swojego dziecka, warto pamiętać o kilku niemal obowiązkowych elementach. Oprócz wygodnej, stabilnej i dostosowanej do wieku malucha huśtawki wielu rodziców stawia również na kolorowe zjeżdżalnie. Każde wspięcie się na jej szczyt można zwieńczyć przyjemnym ślizgiem w dół. Choć pomysł nie jest zbyt skomplikowany, to może dać maluchowi wiele satysfakcji, a nawet stać się na długi czas jedną z ulubionych zabaw ogrodowych. Chcąc pomóc Państwu w stworzeniu odpowiednich warunków do tego typu rozrywki, dołączyliśmy do naszego sklepu internetowego właśnie takie wielobarwne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać dzieci w różnym wieku (szczegóły na temat maksymalnego obciążenia znaleźć można w opisie wybranego produktu).


Modele zjeżdżalni dla dzieci, które znalazły się w wirtualnym asortymencie sklepu Soleibabe.pl, posiadają nie tylko stabilną konstrukcję, zabezpieczającą je przed rozłożeniem elementów podczas zabawy. W tej kategorii mogą Państwo złożyć zamówienie na jeden z modeli w wybranym kolorze. Najpopularniejsze wśród rodziców naszych najmłodszych klientów są produkty w odcieniach żółto-czerwonym, różowo-fioletowym, czerwono-zielonym oraz niebiesko-żółtym. Produkty te zostały wykonane z tworzywa sztucznego, co pozwala im również na oparcie się zmiennym warunkom pogodowym i wyklucza konieczność każdorazowego rozkładania konstrukcji w okresie, gdy dziecko najczęściej bawi się w przydomowym ogrodzie.

Zjeżdżalnie, które Państwu proponujemy, mogą stać się również elementem wystroju niejednego pokoju należącego do chłopca lub dziewczynki. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania gwarantuje w tym przypadku odpowiednio zaprojektowana podstawa. Produkty te są także proste w montażu, co pozwoli Państwu na szybkie oddanie tej formy rozrywki w dziecięce ręce. Ze swojej strony zapewniamy dodatkowo gwarancję jakości, atrakcyjną cenę oraz szybki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy również ponownie po więcej zabawek ogrodowych dla najmłodszych!Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.