Wczytuję dane...

Huśtawki

Szukając dla swojego dziecka odpowiednich zabawek ogrodowych, warto przyjrzeć się bliżej między innymi asortymentowi huśtawek. Produkty te mogą dostarczyć wiele satysfakcji zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Ich projekt dostosowany jest także do różnego wieku, co oznacza, że niezależnie czy maluch ma 2, czy może 5 lat, będzie mógł liczyć na dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Sklep internetowy Soleibabe.pl chciałby zatem zaproponować Państwu zapoznanie się z produktami dołączonymi do tej kategorii. Są to nie tylko solidnie wykonane huśtawki, które gwarantują bezpieczną rozrywkę, ale również różnokolorowy zestaw propozycji w atrakcyjnej cenie.


Zamawiając huśtawkę ogrodową dla swojego dziecka, mogą Państwo dokonać wyboru pomiędzy modelami charakteryzującymi się między innymi:
- wykonaniem siedziska z tworzywa sztucznego lub naturalnego drewna,
- otwartą budową (siedziskiem jest mocna deska) lub obecnością elementów asekurujących (drewnianych, plastikowych, a nawet pasów bezpieczeństwa),
- wygodą pozycji podczas bujania,
- możliwością montażu wybranych modeli również w domu (np. w drzwiach).

Producentem huśtawek ogrodowych, które posiadamy w naszej ofercie, jest marka Bagiński. Firma ta zajmuje się również projektowaniem i produkcją wielu zabawek dla najmłodszych (można znaleźć je w innych kategoriach naszego wirtualnego asortymentu). Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu, iż są to produkty bezpieczne i starannie wykonane, a ich posiadanie może dać dziecku wiele przyjemności z zabawy na świeżym powietrzu. Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.