Zabawki, AGD, Zabawki Kuchenne, Kuchnia dla Lalek, Mikrofalówka, Blender, Czajnik, Patelnia, Zlew dla dzieci, Ekspres, Piekarnik, Akcesoria Kuchenne, Dla dzieci, Sklep z Zabawkami, Łódź, Solei babe,
Wczytuję dane...

Mini AGD

Od dnia narodzin dziecka, w każdej takiej rodzinie gromadzone są zabawki, które z wiekiem malucha stają się mu zupełnie niepotrzebne.

Tak się dzieje w przypadku grzechotek i gryzaków, które używane są we wczesnym niemowlęctwie, natomiast w starszym wieku, dziecko albo je zniszczy mocno uderzając o twarde przedmioty albo też odłoży do kąta, nie wykazując zainteresowania. Warto więc co jakiś czas robić generalny porządek wśród zabawek naszej pociechy i odłożyć niepotrzebne już niemowlęce zabawki, a nabyć nowe, najlepiej mające przesłanie edukacyjne, stosowne do wieku dziecka.

Zabawki kuchenne dla dzieci

Spośród polecanych przez nasz sklep Soleibabe zabawek, można wyróżnić przedmioty przeznaczone dla dzieci trzyletnich, bowiem w tym wieku maluch rozwija się najszybciej, najłatwiej chłonie wiedzę i chętnie naśladuje działania dorosłych osób, więc zabawkowe sprzęty AGD będą miłym urozmaiceniem dla zabawy pluszakami.

Do tych zabawek można zaliczyć:

  1. Toster z wyskakującymi grzankami po uruchomieniu dźwigni,
  2. Ekspres do kawy – śliczny, dokładnie odwzorowany, z możliwością wlania do pojemnika wody,
  3. Żelazko i pralkę – piękny zestaw z ruchomymi i świecącymi elementami.

Akcesoria kuchenne zabawki dla dzieci starszych

Dla dzieci starszych, w wieku +6 lat zabawki edukacyjne powinny być nieco bardziej skomplikowane, a to z myślą o samodzielnym rozwiązaniu problemu i nauczeniu się radzenia sobie wśród rówieśników.

Do takich zabawek zaliczymy:

  • drewniany zestaw dla małego kucharza lub kucharki, zawierający stolnicę, deskę do krojenia i przybory kuchenne – dodatek prawdziwego ciasta kruchego lub zabawkowej ciastoliny sprawi, że dziecko poczuje się jak dyplomowany mistrz piekarski,
  • zestaw do stworzenia prawdziwych przysmaków czekoladowych pod okiem mamy – komplet zawiera foremki, szpatułkę, naczynie do topienia czekolady, a także przepisy na stworzenie pysznych słodkości.

Zabawki edukacyjne to nie tylko dobra zabawa ale również forma nauki i rozwoju motorycznego. Wykonane są z nietoksycznego plastiku. Żywa kolorystyka przedmiotów z pewnością zachęci każde dziecko do wypróbowania nowej zabawki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.