Wczytuję dane...

Zwierzątka

Jednym z bardziej uniwersalnych pomysłów na przebranie dla przedszkolaka lub kilkulatka, który dopiero rozpoczyna swoją drogę edukacji w jednej z pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, jest wybór kostiumu zwierzęcia. Dzięki temu maluch będzie w stanie nie tylko wyróżnić się na tle rówieśników przebranych za superbohaterów i księżniczki z bajek, ale również zachowa wiele miłych wspomnień związanych z tym wydarzeniem. W naszym sklepie bez problemu dopasują Państwo również rozmiar przebrania do wieku dziecka, co z całą pewnością wpłynie na wygodę podczas tych chwil beztroski spędzonych w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy lub przedszkolnej grupy zajęciowej.


Kim może dzięki nam stać się Państwa dziecko podczas balu karnawałowego? Wśród zwierząt, których kostiumy można zakupić w naszym sklepie internetowym, znalazł się wilk, Kubuś Puchatek, kot, a także owieczka. Każdy zestaw wykonano natomiast z miękkiego i komfortowego w noszeniu materiału, dzięki czemu nawet kilka godzin tańców i wygłupów nie będzie problemem dla malucha tak przebranego z tej okazji. Poza tym oferujemy Państwu przebrania wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu, a to między innymi dzięki zamkowi błyskawicznemu, wbudowanemu dyskretne w każdy zwierzęcy strój z naszej oferty.

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na specyfikację zestawu, w której wymienione są elementy stroju wchodzące w skład wysyłanego zamówienia. Ponadto umieściliśmy tu dla Państwa oznaczenie informujące o ewentualnej dostępności i czasie realizacji wysyłki. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić natomiast z naszym zespołem zajmującym się obsługą klienta – chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, a także pomożemy w złożeniu zamówienia na jeden (lub nawet kilka) kostiumów-zwierzaków dla dzieci wybierających się na bal karnawałowy, czy też uczestniczących w przedstawieniu.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.