Wczytuję dane...

Chłopcy

Wyobraźnia chłopca pełna jest scen akcji. Niektóre dotyczą heroicznych czynów, których podejmują się ich ulubieni superbohaterowie, inni natomiast stawiają raczej na prawdziwe postacie, których rola kojarzy się im z ważnym i odpowiedzialnym zadaniem. Wszystkie te marzenia i pragnienia mogą Państwo natomiast znaleźć w strojach karnawałowych, które przygotowaliśmy dla chłopców w różnym wieku. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym zawsze dbamy również o to, by asortyment ten był jak najbliższy aktualnym trendom, co od czasu powstania naszej oferty spotyka się z dużym entuzjazmem ze strony rodziców, którzy wybierają nasze wirtualne propozycje.


W kategorii tej mogą Państwo znaleźć stroje karnawałowe dla swojego syna, wnuka, bratanka, czy siostrzeńca. Wśród dostępnych opcji wyboru znalazły się zatem przebrania strażaka, żołnierza, postaci z serii Star Wars (np. szturmowca, czy Lorda Vadera), superbohaterów (między innymi Batmana, Iron Mena, Spider-mana), a także dodatkowe gadżety do tychże postaci, czyli przykładowo miecz świetlny. Różne rozmiary zestawu pomogą Państwu na precyzyjne dobranie produktu do potrzeb i wieku malucha, a atrakcyjna cena z całą pewnością nie nadszarpnie zbyt mocno domowego budżetu.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym strojom karnawałowym dla chłopców, każde noszące je dziecko wyróżni się spośród swoich rówieśników i wzbudzi wśród nich podziw. Z całą pewnością chwile spędzone na zabawie w takim przebraniu będą więc już niedługo miłym wspomnieniem, które chłopiec zachowa w swojej pamięci, czy też na fotografiach w rodzinnym albumie. Serdecznie zapraszamy również do sprawdzenia pozostałej części naszego asortymentu dla dzieci – może wśród zabawek uda się Państwu znaleźć kilka ciekawych dodatków do zamawianego kostiumu, których nie obejmuje sprzedawany przez nas komplet.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.