Wczytuję dane...

Stroje Karnawałowe

Niejeden dorosły wspomina dziś swoje karnawałowe stroje, które otrzymał od rodziców, gdy jeszcze uczęszczał do przedszkola czy bawił się w ten sposób w gronie rówieśników w pierwszych latach szkoły podstawowej. Niektórzy mieli wówczas przebrania robione ręcznie, inni stawiali na gotowe pakiety. Trendy, pomimo upływu wielu lat, nie zmieniły się jednak tak bardzo w tym przypadku, dlatego z przyjemnością wprowadziliśmy tego typu asortyment do oferty naszego sklepu internetowego. W kategorii tej znajdą więc Państwo kostiumy karnawałowe dedykowane zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom – każdy produkt reprezentuje sobą bardzo dobrą jakość wykonania połączoną z atrakcyjną ceną.


Doskonale wiemy jakie trendy związane z kostiumami karnawałowymi są obecnie popularne, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo dokładnie takie propozycje, o jakich może marzyć Państwa dziecko. Przebrania dla dziewczynek to tu przede wszystkim wróżki, aniołki, księżniczki, biedronki i czarodziejki. Natomiast w propozycjach dla chłopców prym wiodą komplety zamieniające malucha w superbohatera, strażaka, żołnierza, postać z Gwiezdnych Wojen, czy też gangstera. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby złożyli Państwo zamówienie na kostium z kategorii zwierząt, która to jest uniwersalną propozycją karnawałową dla wszystkich dzieci.

Jakość użytych do ich produkcji materiałów zadba o to, aby Państwa dziecko czuło się komfortowo w swoim przebraniu – niezależnie od tego, na który kostium padnie wybór. Dodatkowym profitem będzie tutaj obecność zamka błyskawicznego, który ułatwi szybkie przebranie się za wybraną postać lub zwierze. Prosimy o zwrócenie uwagi na szczegóły zestawu, które umieściliśmy w opisie każdego z tychże produktów – pozwoli to Państwu uniknąć nieporozumień związanych z tym, co powinien zawierać pakiet wysłany przez nasz wirtualny sklep. Życzymy miłej zabawy!Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    U nas nadasz paczkę DPD.

    Już od 12,99 PLN.

    Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.