Wczytuję dane...

Puzzle

Ułożenie obrazka z różnych elementów poprzez odpowiednie dopasowanie ich do siebie może stawiać przed dzieckiem różnego rodzaju wyzwania. Sprostanie im wiąże się jednak z rozwojem umiejętności i daje satysfakcję, dlatego tak wielu maluchów lubi puzzle. W naszym sklepie internetowym dbamy o to, by produkty te były jak najbardziej różnorodne i trafiały w gusta dzieci w różnym wieku. 

Aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór tego rodzaju wyzwań intelektualnych dla dzieci w różnym wieku, stworzyliśmy ofertę, w której skład wchodzą między innymi:
- klasyczne puzzle, których ułożenie odkrywa przed dziecięcym wzrokiem scenę z udziałem postaci występujących w ulubionej bajce malucha,
- układanki dla dzieci (np. proste i zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie maluchów puzzle drewniane),
- puzzle piankowe (miękkie, elastyczne, dziecko może je zabrać ze sobą również do kąpieli).

Wśród marek, których puzzle znalazły się w ofercie sklepu internetowego Soleibabe.pl, natkną się Państwo między innymi na takich producentów jak Dromader, Clementoni, CzuCzu, Trefl, Alexander, Playme, Adamigo, Egmont, czy Ravensburger. Dla dziecka to doskonałe ćwiczenie koncentracji, pamięci oraz cierpliwości, a dla rodziców możliwość spędzenia wspólnie trochę czasu ze swoją pociechą. Sortuj według:
Wyświetl po produktów

U nas nadasz paczkę DPD.

Już od 12,99 PLN.

Odwiedź nas na Piotra Skargi 12.